Новото предизвикателство – през юли търсим Вашия „Градски оазис“!
Юли е в разгара на лятото, а сред градския ритъм всеки от нас търси своето място за прохлада, свежест и отдих – малки кътчета, в които природата и градът се срещат. Именно те вдъхновиха новата тема на фотоконкурса „В крачка“: „Градски оазис“.
Споделете ни Вашия „Градски оазис“ – мястото, което Ви носи прохлада, спокойствие и вдъхновение сред забързаното ежедневие.
А сега: Победителят за месец юни!
Калоян Колев впечатли журито със своя кадър в предизвикателството София навън и спечели ваучер на стойност 100 евро за магазин „Фотосинтезис“. Поздравления!
Пълната информация за фотоконкурса и Правилата за участие са публикувани на официалния електронен портал на Столична община: https://www.sofia.bg/en/photo-contest
25/06/2026