Детска градина № 45 "Алиса", район "Сердика" (английски език с образователно-сценичен театър; подвижни игри с топка; скулптури макети и композиции за психологическо развитие чрез изкуството)

12.04.2024

Детска градина № 68 "Ран Босилек", район "Люлин" (визуални изкуства за деца със СОП; спортни и народни танци)

10.04.2024

Детска градина № 32 "Българче", район "Люлин" (подвижни игри с топка; спортни и народни танци; вокална група)

10.04.2024

Детска градина № 111 "Корабче", район "Лозенец" (спортни и модерни танци; английски език с образователно-сценичен театър; логоритмика)

10.04.2024

Детска градина № 152 "Люляче", район "Люлин" (подвижни игри с топка; танци: спортни и народни; приложни изкуства и арттерапия)

08.04.2024

Детска градина № 26 "Калина", район "Младост" (английски език и изкуства с арттерапия, балет, йога, народни танци, подвижни игри с топка)

05.04.2024

Детска градина № 30 "Радецки", район "Изгрев" (английски език, йога за деца, подвижни игри с топка, спортни и народни танци, туризъм – ориентиране)

29.03.2024

Детска градина № 33 "Сребърни звънчета", район "Овча купел" (танцова аеробика с музикални спортни игри)

27.03.2024

Детска градина № 174 "Фют", район "Лозенец" (английски език; визуални изкуства и логопедична диагностика със социално-рехабилитационна дейност за деца със СОП; спортни и народни танци)

27.03.2024

Детска градина № 187 „Жар птица”, район "Красна поляна" (английски език със сюжетно-ролеви игри, фолкнетика, футбол, спортно подготвителни игри и упражнения с елементи на лечебна физкултура, съвременни танци)

14.03.2024

Детска градина № 61 „Шарено петле”, район "Слатина" (подвижни игри с топка; изобразителни техники с порцелан и стъкло и изкуствознание)

12.03.2024

Детска градина № 14 "Карлсон", район "Младост" (подвижни игри с топка; музикално-развлекателен английски език; изящни изкуства и арттерапия; йога)

01.03.2024

Детска градина № 117 "Надежда", район "Младост" (английски език с музикален час)

29.02.2024

Детска градина № 102 "Кременица", район "Нови Искър" (народни танци)

13.02.2024

Детска градина № 122 "Синева", район "Люлин" (аеробика и гимнастика)

12.02.2024

Детска градина № 124 "Бърборино", район "Красно село" (подвижни игри с топка; приложно изкуство с глина; спортна аеробика; танцов театър: хип-хоп, испански и латино танци; английси език; ​​​​българска народна хореография и български фолклор с корепетитор; йога; ​​​​​​​карате)

09.02.2024

Детска градина № 72 "Приказка без край", район "Студентски" (таекуондо)

30.01.2024

Детска градина № 117 "Надежда", район "Младост" (йога за деца)

24.01.2024

Детска градина № 71 "Щастие", район "Младост" (аеробика и гимнастика)

16.01.2024

Детска градина № 94 "Детски свят", район "Кремиковци" (народни танци)

11.01.2024