Детска градина № 59 „Елхица”, район "Младост" (шахмат; подвижни игри с топка; плуване; занимателен английски; етнохореология; визуални изкуства и алтернативна програма за сензорно въздействие)

26.04.2023

Детска градина № 52 „Илинденче”, район "Илинден" (визуални изкуства и логопедична диагностика със социално-рехабилитационна дейност за деца със СОП)

26.04.2023

Детска градина № 10 „Чебурашка”, район "Студентски" (таекуондо)

26.04.2023

Детска градина № 32 „Българче”, район "Люлин" (английски език със съпровод на музикален педагог, визуални изкуства и apттерапия)

25.04.2023

Детска градина № 17 „Мечо Пух”, район "Младост" (английски език)

25.04.2023

Детска градина № 56 „Здравец”, район "Младост" (английски език по метода "Монтесори" в предучилищна възраст)

25.04.2023

Детска градина № 68 „Ран Босилек”, район "Люлин" (подвижни игри с топка, английски език със съпровод на музикален педагог)

25.04.2023

Детска градина № 160 „Драгалевци”, район "Витоша" (английски език, визуални изкуства и логопедична диагностика със социално-рехабилитационна дейност за деца със СОП, народни танци)

25.04.2023

Детска градина № 178 „Сребърно копитце”, район "Младост" (балет)

20.04.2023

Детска градина № 46 „Жива вода”, район "Витоша" (подвижни игри с топка; йога; вокално пеене; английски език по метода Монтесори)

19.04.2023

Детска градина № 178 „Сребърно копитце”, район "Младост" (приложни изкуства)

19.04.2023

Детска градина № 165 „Латинка”, район "Изгрев" (спортни и модерни танци; подвижни игри с топка; плуване; народни танци; английски език)

19.04.2023

Детска градина № 129 „Приказен свят”, район "Триадица" (германски езици – английски и немски, иновативно; визуални изкуства и логопедична диагностика със социално-рехабилитационна дейност за деца със СОП; балет; комбинирана гимнастика – скокове на батут; шах; спортни с народни танци; забавно пеене с акомпанимент на пиано, акордеон, китара и медни духови инструменти)

19.04.2023

Детска градина № 42 „Чайка”, район "Връбница" (народни танци с корепетитор)

19.04.2023

Детска градина № 3 „Детелина”, район "Панчарево" (народни танци и български фолклор)

12.04.2023

Детска градина № 167 „Малкият принц”, район "Триадица" (адаптирана физическа активност и спорт: тенис, плуване и спортно-рекреационни и развлекателни игри с топка; танци – спортни, народни танци; таекуондо; приложни изкуства и изкуствознание; германски езици – немски и английски иновативно; йога)

11.04.2023

Детска градина № 54 "Дъга", район "Красна поляна" (йога за бебета и деца; фолкнетика; модерни танци; приложни изкуства и керамика; футбол с лечебна физкултура; английски език)

11.04.2023

Детска градина № 164 „Зорница”, район "Овча купел", удължава срока на обява с Изх.№ 108/21.03.2023 г. за провеждане на конкурс по документи за дейност "плуване"

05.04.2023

Детска градина № 61 „Шарено петле”, район "Слатина" (народни танци, английски език със съпровод на музикален педагог)

05.04.2023

Детска градина № 76 „Сърничка”, район "Младост" (английски език и изкуства с арттерапия, народни танци, спортни и модерни танци, класически балет, адаптирана физическа активност и спорт: художествена гимнастика, спортно-рекреационни и развлекателни игри с топка, плуване, тенис)

30.03.2023

— 20 Елементи на страница
Показване на 101 - 120 от 143 резултата.