Детска градина № 154 "Сбъдната мечта“, район "Слатина" (двигателни дейности с кинезитерапевтична насоченост; изкуствознание и изобразителни техники с порцелан и стъкло; лечебно-изправителна гимнастика с дихателни техники и йога; лечебно-изправителна гимнастика с дихателни техники и йога; плуване; футбол)

05.09.2023

Детска градина № 57 „Хосе Марти”, район "Люлин" (английски език по метода Монтесори; скулптури, макети и композиции за психологическо развитие чрез изкуство)

04.09.2023

Детска градина № 61 „Шарено петле”, район "Слатина" (логоритмика)

01.09.2023

Съобщение за удължаване срока за подаване на оферти за участие в конкурс за ДОД „Руски език“ в ДГ № 157 „Детска стряха”, район "Нови Искър"​​​​​​​

31.08.2023

Детска градина № 89 „Шарена дъга”, район "Кремиковци" (английски език; танцово изкуство и игри)

29.08.2023

Детска градина № 131, район "Триадица" (английски език; йога за деца; народни и съвременни танци; плуване; подвижни игри с топка; приложни изкуства; таекуондо за деца)

29.08.2023

Детска градина № 85 „Родина“, район "Красно село" (логопед; двигателни дейности с кинезитерапевтична насоченост в спортно-туристическата анимация в предучилищна възраст)

24.08.2023

Детска градина № 88 „Детски рай“, район "Искър" (плуване)

24.08.2023

Детска градина № 100 „Акад. Пенчо Райков“, район "Оборище" (английски език; танцова култура - етнохореология и съвременни танци)

23.08.2023

Детска градина № 52 „Илинденче”, район "Илинден" (актьорско майсторство с английски език и логопедична насоченост; йога; съвременни танци)

22.08.2023

Детска градина № 34 „Брезичка”, район "Изгрев" (визуални изкуства и логопедична диагностика със социално-рехабилитационна дейност за деца със специално-образователни потребности)

22.08.2023

Детска градина № 25 „Изворче”, район "Банкя" (приложни изкуства)

22.08.2023

Детска градина № 144 „Ханс Кристиан Андерсен”, район "Искър" (плуване;  изкуствознание и изобразително изкуство)

17.08.2023

Детска градина № 195 „Братя Мормареви”, район "Оборище" (плуване и йога за деца)

17.08.2023

Детска градина № 95 „Омайниче”, район "Люлин" (приложно изкуство с глина; народни танци с хореограф и корепетитор; футзал; английски език с музикален педагог)

15.08.2023

Детска градина № 158 „Зора”, район "Илинден" (двигателни дейности с кинезитерапевтична насоченост в спортно-туристическата анимация в предучилищна възраст; класически и модерен балет; изкуствознание и изобразителни изкуства с порцелан и стъкло)

15.08.2023

Детска градина № 110 „Слънчева мечта”, район "Подуяне" (английски език и изкуства с арттерапия)

11.08.2023

Детска градина № 138 „Приятели”, район "Връбница" (английски език)

11.08.2023

Детска градина № 92 „Мечта”, район "Подуяне" (плуване; английски език по метода "Монтесори" за предучилищна възраст; спортни с народни танци; джудо)

11.08.2023

Детска градина № 24 „Надежда”, район "Надежда" (английски език; спортни и народни танци; спортни игри с топка)

08.08.2023

— 20 Елементи на страница
Показване на 41 - 60 от 143 резултата.